| Dearborn Ford Price : | $6,995 |
Listed price does not include taxes, licensing fees or accessories. Price is plus $699 administration fee and financing fee where applicable.
| Mileage: | 157,393 km |
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 1.6L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | 3FADP4BJ7BM237374 |
| Fuel Type: | Gasoline |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | TS857AAA |
A local Kamloops customer came into Dearborn Ford and upgraded to a 2024 pre-owned Jeep C
.....Read MoreLire la suite2015 Jeep Cherokee Limited 4dr 4x4
| Dearborn Ford Price : | $12,995 |
Listed price does not include taxes, licensing fees or accessories. Price is plus $699 administration fee and financing fee where applicable.
| Mileage: | 169,680 km |
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.2L 6cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | 1C4PJMDS4FW680280 |
| Fuel Type: | Gasoline |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | NT169BA |
Some vehicles tell a great story before you even open the door and this 2015 Jeep Cheroke
.....Read MoreLire la suite| Dearborn Ford Price : | $38,995 |
Listed price does not include taxes, licensing fees or accessories. Price is plus $699 administration fee and financing fee where applicable.
| Mileage: | 148,435 km |
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 6.2L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1GKS2CKJ8JR147047 |
| Fuel Type: | Gasoline |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | PT049 |
History
This vehicle was traded in by new out-of-town customers who chose Dearborn F
2018 Nissan Titan XD PRO-4X Gas 4x4 Crew Cab 6.5 ft. box
| Dearborn Ford Price : | $33,995 |
Listed price does not include taxes, licensing fees or accessories. Price is plus $699 administration fee and financing fee where applicable.
| Mileage: | 105,632 km |
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.6L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1N6AA1F47JN535524 |
| Fuel Type: | Gasoline |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | CT228A |
History
This Titan XD PRO-4X was traded in by out-of-town customers who chose Dearbo
2019 Ford Expedition Platinum 4dr 4x4
| Dearborn Ford Price : | $41,995 |
Listed price does not include taxes, licensing fees or accessories. Price is plus $699 administration fee and financing fee where applicable.
| Mileage: | 126,202 km |
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1FMJU1MT3KEA59676 |
| Fuel Type: | Gasoline |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | NT170A |
History
This Expedition Platinum was recently traded in by previous Dearborn Ford cu
2019 Ford F-350 Limited XL 4x4 SD Crew Cab 6.75 ft. box SRW
| Dearborn Ford Price : | $57,995 |
Listed price does not include taxes, licensing fees or accessories. Price is plus $699 administration fee and financing fee where applicable.
| Mileage: | 168,672 km |
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.7L 8cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | 1FT8W3BTXKEF44246 |
| Fuel Type: | Diesel |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | PS219AA |
History
This Super Duty was traded in for a newer model and has been used as a relia
2019 Lexus IS 300 4dr All-Wheel Drive Sedan
| Dearborn Ford Price : | $29,995 |
Listed price does not include taxes, licensing fees or accessories. Price is plus $699 administration fee and financing fee where applicable.
| Mileage: | 84,310 km |
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | JTHC81D28K5034022 |
| Fuel Type: | Gasoline |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | TS864A |
A local Kamloops customer walked into Dearborn Ford and drove away in a brand new 2026 F-
.....Read MoreLire la suite2019 RAM 1500 Classic SLT 4x4 Crew Cab 5.6 ft. box
| Dearborn Ford Price : | $28,995 |
Listed price does not include taxes, licensing fees or accessories. Price is plus $699 administration fee and financing fee where applicable.
| Mileage: | 129,851 km |
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.7L 8Cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | 1C6RR7LT2KS505743 |
| Fuel Type: | Gasoline |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | TT220A |
History
This vehicle was traded in by a new customer who upgraded to a new 2026 F-15
2020 Chevrolet Silverado 1500 RST
| Dearborn Ford Price : | $34,995 |
Listed price does not include taxes, licensing fees or accessories. Price is plus $699 administration fee and financing fee where applicable.
| Mileage: | 139,860 km |
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 1GCUYEET5LZ375876 |
| Fuel Type: | Diesel |
| Transmission: | Other |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | TS867A |
History
Fresh trade from a previous Dearborn customer. This 2020 Chevrolet Silverado
Loading More Vehicles ...