2021 Ford Edge ST 4dr All-Wheel Drive
| Dearborn Ford Price : | $53,995 |
Listed price does not include taxes, licensing fees or accessories. Price is plus $699 administration fee and financing fee where applicable.
| Mileage: | 86,582 km |
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.7L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 2FMPK4AP2MBA55514 |
| Fuel Type: | Gasoline |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | PT047 |
2021 Ford F-150 XLT 4x4 SuperCrew Cab Styleside 5.5 ft. box
| Dearborn Ford Price : | $39,995 |
Listed price does not include taxes, licensing fees or accessories. Price is plus $699 administration fee and financing fee where applicable.
| Mileage: | 163,305 km |
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.0L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1FTFW1E56MFC55905 |
| Fuel Type: | Gasoline |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | TS659A |
History
This 2021 Ford F-150 XLT was traded in by a customer who upgraded to a brand-new F-150. A f
.....Read MoreLire la suite2021 Ford F-150 XLT 4x4 SuperCrew Cab Styleside 5.5 ft. box
| Dearborn Ford Price : | $43,995 |
Listed price does not include taxes, licensing fees or accessories. Price is plus $699 administration fee and financing fee where applicable.
| Mileage: | 122,885 km |
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.7L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1FTEW1EP3MKD63693 |
| Fuel Type: | Gasoline |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | PT041 |
History
This 2021 Ford F-150 LARIAT was purchased by Dearborn Ford to meet stro
| Retail Price: | $90,570 |
| Dealer Discount: | $10,575 |
| Dearborn Ford Price : | $79,995 |
Listed price does not include taxes, licensing fees or accessories. Price is plus $699 administration fee and financing fee where applicable.
| Mileage: | 38,196 km |
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1FTFW1ED5MFB21524 |
| Fuel Type: | Hybrid |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | PT046 |
| Dearborn Ford Price : | $56,995 |
Listed price does not include taxes, licensing fees or accessories. Price is plus $699 administration fee and financing fee where applicable.
| Mileage: | 100,120 km |
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | N/A |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | 1FT8W3BT4MED34115 |
| Fuel Type: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | PS277 |
HistoryÂ
• Added to our inventory to meet the strong demand for heavy-duty trucks in
2021 Ford Mustang Mach-E Premium 4dr All-Wheel Drive
| Dearborn Ford Price : | $69,995 |
Listed price does not include taxes, licensing fees or accessories. Price is plus $699 administration fee and financing fee where applicable.
| Mileage: | 92,000 km |
| Body Style: | SUV |
| Engine: | Electric |
| Exterior Colour: | Red |
| VIN: | 3FMTK3SU5MMA56569 |
| Fuel Type: | Electric |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | JS671A |
2021 Ford Ranger XLT 4x4 SuperCab 6 ft. box
| Dearborn Ford Price : | $34,995 |
Listed price does not include taxes, licensing fees or accessories. Price is plus $699 administration fee and financing fee where applicable.
| Mileage: | 38,762 km |
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.3L 4cyl |
| Exterior Colour: | Orange |
| VIN: | 1FTER1FH0MLD34256 |
| Fuel Type: | Gasoline |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | TT233A |
History
Trade in from a Dearborn repeat customer who upgraded to a bigger truck as t
| Dearborn Ford Price : | $77,985 |
Listed price does not include taxes, licensing fees or accessories. Price is plus $699 administration fee and financing fee where applicable.
| Mileage: | 62,950 km |
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1GT49WEY9MF318369 |
| Fuel Type: | Diesel |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | PT020 |
History
This 2021 GMC Sierra 3500HD Denali was traded in by new customers to Dearbor
2021 Mazda CX-5 GS 4dr i-ACTIV All-Wheel Drive Sport Utility
| Dearborn Ford Price : | $28,495 |
Listed price does not include taxes, licensing fees or accessories. Price is plus $699 administration fee and financing fee where applicable.
| Mileage: | 72,085 km |
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | JM3KFBCM3M1500145 |
| Fuel Type: | Gasoline |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | PT028A |
History
Fresh trade-in from a new customer to Dearborn Ford. Well cared for 2021 Maz
Loading More Vehicles ...