2021 Mazda CX-5 GS 4dr i-ACTIV All-Wheel Drive Sport Utility
| Dearborn Ford Price : | $28,495 |
Listed price does not include taxes, licensing fees or accessories. Price is plus $699 administration fee and financing fee where applicable.
| Mileage: | 72,085 km |
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | JM3KFBCM3M1500145 |
| Fuel Type: | Gasoline |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | PT028A |
History
Fresh trade-in from a new customer to Dearborn Ford. Well cared for 2021 Maz
2017 Mazda CX-5 GS (A6) 4dr All-Wheel Drive Sport Utility
| Retail Price: | $23,695 |
| Dealer Discount: | $2,088 |
| Dearborn Ford Price : | $21,607 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Mileage: | 117,420 km |
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | JM3KFBCL9H0124344 |
| Fuel Type: | Gasoline |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | YS513A |
One Owner, Accident Free, 120 Points service inspection, 90days/4800kms Cam Clark Peace of Mind Guarantee, Full Transparency.
2017 Mazda CX-5 GS AWD SKYACTIV® 2.5L 4-Cylinder DOHC 16V 6-Speed Automatic 4D Sport Utility Titanium
History
•From SUV Style to
.....Read MoreLire la suite2024 Mazda CX-5 GT 4dr i-ACTIV All-Wheel Drive Sport Utility
| Dearborn Ford Price : | $36,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Mileage: | 43,117 km |
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | JM3KFBDM9R0353387 |
| Fuel Type: | Gasoline |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | P3923 |
2025 Mazda CX-5 GS 4dr i-ACTIV All-Wheel Drive Sport Utility
| Retail Price: | $36,595 |
| Dealer Discount: | $3,725 |
| Dearborn Ford Price : | $32,870 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Mileage: | 44,878 km |
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | JM3KFBCLXS0566282 |
| Fuel Type: | Gasoline |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | P3911 |
Accident Free, 160 Points service inspection, 90days/4800kms Cam Clark Peace of Mind Guarantee, Certified Pre-Owned, Additional 2-years/140,000 powertrain warranty, 30 days exchange policy, Full Transparency, 24 hours roadside assistance, Detail and full tank of fuel with
.....Read MoreLire la suite2019 Mazda CX-5 GT (A6) 4dr i-ACTIV All-Wheel Drive Sport Utility
| Dearborn Ford Price : | $26,234 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Mileage: | 90,661 km |
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | JM3KFBDM9K1652006 |
| Fuel Type: | Gasoline |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 6C0148A |
2019 MAZDA CX-5
History
Our 2019 Mazda CX-5 GT AWD is everything you're looking for and more! Motivated by a 2.5 Litre 4 Cylinder that offers 187hp matched to a 6 Speed Automatic transmission with Sport mode and Dr
Loading More Vehicles ...