2025 Hyundai Tucson Hybrid Ultimate 4dr All-Wheel Drive
| Retail Price: | $45,195 |
| Dealer Discount: | $2,200 |
| Dearborn Ford Price : | $42,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Mileage: | 14,370 km |
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.6L 4cyl |
| Exterior Colour: | Copper |
| VIN: | KM8JCDD13SU276539 |
| Fuel Type: | Hybrid |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | YT053A |
One Owner, Accident Free, Hybrid, 120 Points service inspection, 90days/4800kms Cam Clark Peace of Mind Guarantee, Full Transparency, Detail and full tank of fuel with purchase!
2025 Hyundai Tucson Hybrid Ultimate AWD I4 6-Speed Automatic with Shiftronic 4D Sport Ut
.....Read MoreLire la suite2022 Hyundai Kona Electric Preferred 4dr Front-Wheel Drive
| Dearborn Ford Price : | $21,723 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Mileage: | 121,823 km |
| Body Style: | SUV |
| Engine: | Electric |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | KM8K23AGXNU137491 |
| Fuel Type: | Electric |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 5N0336TA |
WHITE 2022 HYUNDAI KONA ELECTRIC
HISTORY
Our One Owner, No Accidents Reported 2022 Kona Electric Preferred blends clean energy with modern comfort and upscale electric appeal. Motivated by a 150kW Electric Motor genera
2022 Hyundai Santa Fe Urban 4dr All-Wheel Drive
| Retail Price: | $29,325 |
| Dealer Discount: | $4,550 |
| Dearborn Ford Price : | $24,775 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Mileage: | 110,379 km |
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| VIN: | 5NMS3DAL0NH473632 |
| Fuel Type: | Gasoline |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 9K2585 |
RED 2022 HYUNDAI SANTA FE
History
Enhance your journey with our One Owner, No Accidents Reported 2022 Hyundai Santa Fe Urban AWD, engineered for adventure and styled for the street in Flame Red! Motivated by a TurboCha
2024 Hyundai Elantra Preferred w/Tech Package 4dr Sedan
| Dearborn Ford Price : | $23,931 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Mileage: | 24,678 km |
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | KMHLM4DG7RU824269 |
| Fuel Type: | Gasoline |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 5N0303A |
BLACK 2024 HYUNDAI ELANTRA
History
Our One Owner, No Accidents Reported, Low Kilometres 2024 Hyundai Elantra Preferred Sedan has a striking Black design that stands out from the crowd! Powered by a 2.0 Litre Smartstrea
2020 Hyundai Veloster N 3dr Hatchback
| Retail Price: | $25,234 |
| Dealer Discount: | $2,294 |
| Dearborn Ford Price : | $22,940 |
| Mileage: | 73,588 km |
| Body Style: | Hatchback |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | KMHT36AH8LU004415 |
| Fuel Type: | Gasoline |
| Transmission: | Manual |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | T6292A |
History
This 2020 Hyundai Veloster N Hatchback was recently acquired by Kamloops Ford Lincoln due to the demand in the Kamloops area. It has low kms for the year.
Condition
Let our Chalk White 2020 Hyundai Veloster N
Loading More Vehicles ...