2024 Hyundai Elantra Preferred w/Tech Package 4dr Sedan
| Dearborn Ford Price : | $24,541 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Mileage: | 24,678 km |
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | KMHLM4DG7RU824269 |
| Fuel Type: | Gasoline |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 5N0303A |
BLACK 2024 HYUNDAI ELANTRA
History
Our One Owner, No Accidents Reported, Low Kilometres 2024 Hyundai Elantra Preferred Sedan has a striking Black design that stands out from the crowd! Powered by a 2.0 Litre Smartstrea
2024 Kia Niro EV Wind+ 4dr Front-Wheel Drive Sport Utility
| Dearborn Ford Price : | $34,724 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Mileage: | 19,871 km |
| Body Style: | SUV |
| Engine: | Electric |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | KNDCR3L11R5087464 |
| Fuel Type: | Electric |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 9K2608A |
Sporty and stylish, our No Accidents Reported 2024 Kia Niro EV Wind blends utility, convenience, and EV thrills in Graphite Gray! Motivated by an Electric Motor offering 201hp to a Single Speed Automatic transmission engineered to excite. This nimble Front Wheel Drive SUV
.....Read MoreLire la suite2024 Nissan Frontier PRO-4X 4x4 Crew Cab 5 ft. box
| Dearborn Ford Price : | $50,467 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Mileage: | 51,920 km |
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.8L 6cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| VIN: | 1N6ED1EK4RN624763 |
| Fuel Type: | Gasoline |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 9K2600 |
RED 2024 NISSAN FRONTIER
History
Take your place behind the wheel of our No Accidents Reported 2024 Nissan Frontier PRO-4X Crew Cab 4X4 featured in Cardinal Red TriCoat! Motivated by a 3.8 Litre V6 supplying 310hp to a
2025 Toyota RAV4 LE 4dr All-Wheel Drive
| Retail Price: | $39,498 |
| Dealer Discount: | $198 |
| Dearborn Ford Price : | $39,300 |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Mileage: | 32,502 km |
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 2T3B1RFV8SC498526 |
| Fuel Type: | Gasoline |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 9K2583 |
METALLIC GRAY 2025 TOYOTA RAV4
History
Rugged, efficient, and ready for adventure, our 2025 Toyota RAV4 LE 4WD in Magnetic Gray Metallic is a bold and versatile SUV built to conquer city streets and off-road trails ali
2022 Hyundai Kona Electric Preferred 4dr Front-Wheel Drive
| Retail Price: | $CALL |
Price does not include taxes and licensing fees.
| Mileage: | 121,823 km |
| Body Style: | SUV |
| Engine: | Electric |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | KM8K23AGXNU137491 |
| Fuel Type: | Electric |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | 5N0336TA |
Our One Owner, No Accidents Reported 2022 Kona Electric Preferred blends clean energy with modern comfort and upscale electric appeal. Motivated by a 150kW Electric Motor generating 201hp paired to a Single Speed Automatic transmission so that you can take off with a torq
.....Read MoreLire la suite2018 Ford F-150 Lariat 4x4 SuperCrew Cab Styleside 5.5 ft. box
| Retail Price: | $39,543 |
| Dealer Discount: | $3,603 |
| Dearborn Ford Price : | $35,940 |
| Mileage: | 123,294 km |
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.7L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1FTEW1EP7JFA45970 |
| Fuel Type: | Gasoline |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 6P067A |
History
This 2018 Ford F150 was traded in by new customers to Kamloops Ford Lincoln.
Condition
Our 2018 Ford F-150 Lariat SuperCrew 4X4 is ready to take care of business and treat you right in Oxford White! Powered b
2020 Ford F-250 XLT 4x4 SD Super Cab 8 ft. box
| Dearborn Ford Price : | $48,740 |
| Mileage: | 53,993 km |
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.2L 8cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 1FT7X2B62LEC83841 |
| Fuel Type: | Gasoline |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T6197A |
History
This 2020 Ford F250 XLT Supercab has only 53,994kms and has been regularly serviced and maintained at Kamloops Ford Lincoln since 2021.
Condition
Our rugged 2020 Ford F-250 XLT SuperCab 4X4 is ready for your t
2020 Ford F-350 Lariat 4x4 SD Crew Cab 8 ft. box SRW
| Retail Price: | $74,523 |
| Dealer Discount: | $7,583 |
| Dearborn Ford Price : | $66,940 |
| Mileage: | 110,460 km |
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.2L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1FT8W3BT5LEC65482 |
| Fuel Type: | Gasoline |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T6105A |
History
This 2020 Ford F350 Lariat purchased new in 2021 in Vernon and was traded in by new customers to Kamloops Ford Lincoln. It is a single owner vehicle with no reported accidents
Condition
Our powerful 2020 Ford
2020 Ford Ranger XLT 4x4 SuperCrew 5 ft. box
| Dearborn Ford Price : | $34,940 |
| Mileage: | 53,173 km |
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.3L 4cyl |
| Exterior Colour: | Sport Red |
| VIN: | 1FTER4FH3LLA46392 |
| Fuel Type: | Gasoline |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | R6088A |
History
This 2020 Ford Ranger was originally purchased new by local customers at Kamloops Ford Lincoln and was recently traded in for something new. It is a single owner vehicle with no reported accidents and has only 53,153kms.
Co
.....Read MoreLire la suiteLoading More Vehicles ...